kraj

Rzeczywista wartość dolara na poziomie papieru na którym go wydrukowano, reszta w rękach armii USA rozmieszczonej w ponad 1000 bazach wojskowych po całym Świecie.z fotki wychodzi na to, że Brytole obchodzą właśnie Boże Narodzenie, nnwestorzy wydają się być nieco zaskoczeni dalszym przywiązaniem Fed do podtrzymania cyklu podwyżek w świetle danych makroekonomicznych, sugerujących potencjalne globalne spowolnienie wzrostu gospodarczego. Reakcją na rynku był wzrost wyceny dolara, co zwyczajowo negatywnie rzutuje na waluty rynków wschodzących, do których zalicza się złoty
Jak zauważa, sam spadek kursu euro do dolara był jednak ograniczony, co sugeruje, że część inwestorów zakłada dalsze dostosowywanie działań Fed do napływających w przyszłości danych z gospodarki.
– Z punktu widzenia złotego możemy raczej mówić o podbiciu wyprzedaży waluty i negatywnym wydźwięku. Niemniej reakcja na rynku jest ograniczona. Sugeruje to, że do końca roku notowania euro mogą oscylować wokół 4,28 zł -o cóż, co kraj to obyczaj, a może redektorzyna po jakimś kibucowym uniwerkua u nas leśne dziadki obradują , obradują , obradują i złotego przed spadkiem wartości nie bronią ! Im słabszy złoty tym ceny wyższe i podatek większy wpływa, a koryto + rozdaje pieniądze na lewo i prawo! a my Polacy zbudzimy się kiedyś z ręką w nocniku!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s